pihenőhely? vagy pénzszerzőhely?

Pilisborosjenői, közéleti információ forrás.

Re: pihenőhely? vagy pénzszerzőhely?

HozzászólásSzerző: Kasszandra » szer. jún. 11, 2014 7:12 am

Nos, azt mondják előbb számolj százig, aztán reagálj. Én most nem számoltam, hanem aludtam egy nagyot, na nem BP írására, hanem csak úgy. De még így is bicskanyitogató.
Na lássuk csak:
Utálom, ha hülyének néznek! - támogassak egy látszólag jó célt, ki tudja milyen alapítványon keresztül
Utálom, ha az érzelmeimre hatva próbálnak támogatásra bírni! - "Jani bà', mozgàsàban erôsen korlátozott"
Utálom, ha kategorizálnak! - "csak azért mert Öpe-közelinek vélitek, nem teszitek?"
Utálom, ha valaki olyat vár el másoktól, amire maga nem képes! - "A Vàrjàtékokról meg, azon túl, hogy Öpe kezdeményezés, nem sok rosszat tudnék mondani"
Utálom, ha valaki a saját véleményét általános érvényűnek állítja be! - "most, hogy ilyen szépen tisztàzódott melyikünk miben hibázott"
Utálom a kisszerűséget! - "A Vàrjàtékok ... a falu egyik ( ha nem "a") legkomolyabb/színvonalasabb rendezvénye"

Dictator! Újabb értelmet nyert a mondatot: Végzetesebb ostobának lenni, mint gonosznak mert a gonoszság olykor szünetel, de a butaság ellenben soha!
Kasszandra

HozzászólásSzerző: Dictator » szer. jún. 11, 2014 8:24 am

Tedd hozzá: Utálom ha demagóg senkiházik öncélú politikai érdekből megbélyegeznek, ezzel oltárt állítva saját önimádatuknak. Utálom amikor a lehetséges választási opciókat fekete vagy fehérre sarkítják le. Vagy adsz pénzt, vagy te vagy a főgonosz. Ki ez a Becske Pisti hogy a választók zsebében turkálna? Ennyire nincs jobb program, ötlet hogy mit kellene csinálni 4 hónappal a választások előtt? Komolyan 2 pad és egy asztal lenne most a legfőbb prioritás, miközben 100 milliós adómutyik, 100 milliós be nem hajtott követelések és perek tucatjai állnak Lazaréten, több milliárdos kártérítési per Tibivel stb? Óvoda, Iskola, útépítés, költségvetés, Malomdűlő, Budai Tégla és még sorolhatnám azokat a megoldandó problémákat amire konkrét válaszokat akarok kapni, mielőtt bárkire szavaznék. Erre idejön ez a nyomorult és minket akar zsarolni meg számonkérni a „szopsz vagy boksz” ideológia mentén? Mert ha ültetünk 2 facsemetét, Küllerék befizetik a lazaréti köztartozást és a Budai Tégla lemondja a 100 millás adókedvezményét? Inkább a saját üres honlapodon kellene olyan hülyéket toborozni akik hasonlóan primitív politikai üzenetekre vágynak, vagy írjál levelet a Mackóknak te nagy térítő-békítő-vetítő. Ide viszont ennél lényegesen több kell, és ebből nem engedünk (akár Hunya, akár Öpe, akár Paksi, akár BP hadovál) még akkor sem ha szerinted a pbj.hu fórumozói miatt pusztulnak ki a fókabébik, miattuk lesz 500 forint egy euró és miattunk nem jut elég pénz arra hogy a Tábornok kifizesse a gyógyszerészét, ügyvédeit, proktológusát. Nem azért magyaráztunk 4 éven át, hogy most 1000 forintért, BP elismerő szavaiért vagy egy meleg tál ételért eladjuk a szavazatunkat.
Hosszan nem mennék bele, nem olyan könnyű a helyzet, el kellene indulni, majd meglátjuk mi jön ki belőle.

A forrást elő kell teremteni, el kell végezni a munkát! Meg lesz az eredménye.
Dictator

HozzászólásSzerző: manó » szer. jún. 11, 2014 1:28 pm

Na, Dictator, te vadbarom! Most váltál nevetségessé, ahogy a saját alaptalan fröcsögésedben fulladozol! Kopj le a mi ügyünkről és azt ne tulajdonítsd másnak!
Honnan veszed ezt a sok baromságot és mit büdösíted egyáltalán itt a levegőt? Ezt most nagyon benézted, fater!
Te, a falu közröhejének tárgya! Mit edzed itt a csonka önértékelésed? Mit képzelsz te egyáltalán, azok után, amit itt évek óta művelsz, a bunkó-suttyó kategóriában futva a fődíjért!
Válaszodra nem vagyok kíváncsi, csak egy dolgot sajnálok, hogy hétvégén, a fesztiválon nem súgtam mindezt diszkréten a füledbe, te ostoba Szarjankó!
manó

HozzászólásSzerző: Dictator » szer. jún. 11, 2014 1:57 pm

BP rájött hogy mégsem lehet csak úgy tényekkel, számokkal, szakértői  véleményekkel kampányolni  mert ezeket sem ő, sem a választók zöme nem érti. (Utóbbi szerintem nem igaz, csak saját magából indul ki) Ezért gyorsan keresett pár akciós jelzőt, értéket amit más még nem sajátított ki előtte. Paksié a tövényesség, Hunya einstandolta a gyerekeket,  kiskutyákat és a csillámpónikat, Küllernek óriási portfoliója van közhelyekből a szakértelemtől, erkölcsön át a haza védelméig. Pisti sem akart kimaradni a választási jelmezbálból, gyorsan magáévá tette a széles látókörű, pozitív reaktív harcos image-t aki megvédi a Nagy Kevély-t a pbj.hu negatív elektronjaitól. Vérbeli civilként ő a politikai felelősök leérvelése, elszámoltatása helyett a választókat veszi célba.  Kiváló stratégia, még sok ilyet Pisti!  Pedig vannak közös pontok, ha nem viselkednél mindig ekkora gyökér módon akkor láthatnád hogy itt mindenki partner az arányosabb közteherviselésben, Hivatal működésének racionalizálásában, a fejlesztési ügyekben tapasztalt diszkrimináció felszámolásában,a transzparenciában és a civil kontroll kiszélesítésében. Ezekben bármikor szívesen bárkivel, de választási érdekek miatt én nem gondolom meg magam 2 havonta, jöhet bármilyen erőszakos és erőltetett hittérítő. Ezzel a primitív viselkedéseddel itt sokra eddig nem jutottál, de mi lenne ha egyszer nem a te véleményed ránk erőltetése lenne a legfontosabb hanem hogy meghallgasd és elfogadd azt a tényt, hogy itt senki a büdös életben nem akar már minden oligarchával külön egyezkedni és békülgetni hanem pusztán a józan többség támogatását elnyerve megnyerni a választást.  Onnantól meg demokratikus keretek közt érvényt lehet szerezni ezeknek az elveknek. Nem kell nagykoalíció! Ezt kellene felfognod, csak hoppá onnantól nincs szükség mediátorra csak jó gazdasági, műszaki, jogi szakemberekre. Te rád ez esetben nem lenne szükség ahogyan Küllerre, Sáhóra, Paksira sem, és ezért kapálózol mert piaci körülmények között rátok nincs kereslet. Azt már tudjuk mi mindenhez nem értesz, talán 4 hónap alatt az erősségeidre kellene koncentrálni és nem a gyengeségeidet erőltetni te idióta !!!!!!

Ez a fórum nem konkrét személyek ellen szól, hanem a falut gúzsba kötő politikai demagógia és ostobaság ellen. (Valamint a tények, érvek  és transzparencia mellett. ) Az már nem a mi hibánk hogy az ostobaság  vermébe mindig ugyanazok esnek bele, hiszen azokat sok éves aknamunkával ők maguk ásták meg. Rajtad múlik hogy a föld alatt orkokkal, vagy  felül az emberek közt képzeled el a jovodet.
Hosszan nem mennék bele, nem olyan könnyű a helyzet, el kellene indulni, majd meglátjuk mi jön ki belőle.

Dictator

HozzászólásSzerző: Dictator » szer. jún. 11, 2014 1:59 pm

Ja és ne haragudj de nem fogok mind a 10 alteregóddal külön vitatkozni.

Dictator

HozzászólásSzerző: Kasszandra » szer. jún. 11, 2014 2:03 pm

manó írta:
> Na, Dictator, te vadbarom! Most váltál nevetségessé, ahogy a saját
> alaptalan fröcsögésedben fulladozol! Kopj le a mi ügyünkről és azt ne
> tulajdonítsd másnak!
> Honnan veszed ezt a sok baromságot és mit büdösíted egyáltalán itt a
> levegőt? Ezt most nagyon benézted, fater!
> Te, a falu közröhejének tárgya! Mit edzed itt a csonka önértékelésed? Mit
> képzelsz te egyáltalán, azok után, amit itt évek óta művelsz, a
> bunkó-suttyó kategóriában futva a fődíjért!
> Válaszodra nem vagyok kíváncsi, csak egy dolgot sajnálok, hogy hétvégén, a
> fesztiválon nem súgtam mindezt diszkréten a füledbe, te ostoba Szarjankó!

Nocsak nocsak ez meg mi a manó? Kampány van és meg kell védeni a védhetetlent? Ilyenkor jön elő a valódi stílus. A névválasztás nem túl sikeres, a manók aranyos hegyes fülű lények, olyan szeretni valók. Nem, ehhez a szöveghez nem illik egyáltalán.

Kedves Manócska! Lehet, hogy Te nem kérsz választ, de én kérhetek? Egy aprócskát: Mi az a "mi ügyünk", amiről le kellene kopni?
Kasszandra

HozzászólásSzerző: Becskepisti » szer. jún. 11, 2014 2:31 pm

:o))
Hajrá, hajrá!
Látom sikerült ismét felkavarnom itt az állóvizet..ez őszintén tetszik! ;o))
Csak szûklátókörû, zsigeri elôítéletességet ne..
Becskepisti

HozzászólásSzerző: Dictator » szer. jún. 11, 2014 7:22 pm

Kasszandra,

Van akinek az olimpiai második hely is vereség, és van akinek a vereség is győzelem csak erősen kell hinni benne mert lepereg. Az ilyenekkel az orvostudomány sem tud nagyon mit kezdeni, ne vállaljunk felesleges terhet magunkra azzal hogy túl komolyan vesszük a sikerpropagandát. Nézd a jó oldalát: míg régen hónapokig tartott BP-t elnémítani, ma már 2 nap után jön az „ölelés, búcsúpuszi” ami nyilvánvaló jele annak hogy az eredeti témában felsült és próbál kihátrálni. A vita érdemi része itt véget ért, onnantól indul be nála a veszteségminimalizálás amikor 72.ik nickjével szarjankózik stb, ezzel elterelve a figyelmet az eredeti ostobaságáról. Ha ezt felismered, akkor már tudod hogy amit utána dühödt kétségbeesésében ír azzal nem kell túl sokat foglalkozni hiszen a vita rég eldőlt. Szegény annyira örül hogy állítólag felkavart valamit, még azt sem vette észre hogy fél év (!) után végre írt valaki a fórumára. Csak nem Te voltál?

Dictator

HozzászólásSzerző: Dictator » szer. jún. 11, 2014 7:26 pm

Majd jövőre talán sikerül :-D
Helyedre Buksi!

manó írta:
> Na, Dictator,

> Válaszodra nem vagyok kíváncsi, csak egy dolgot sajnálok, hogy hétvégén, a
> fesztiválon nem súgtam mindezt diszkréten a füledbe, te ostoba Szarjankó!

Dictator

HozzászólásSzerző: Kasszandra » szer. jún. 11, 2014 7:35 pm

Dictator, biztosan nem én voltam, nem vagyok ott regisztrálva, s látogatni is csak hetente szoktam.

Sikerpropaganda, vereség, győzelem. Nem szoktam ezeket túldimenzionálni, egyszerűen csak próbálok a különböző helyzetekben racionálisan mérlegelni. Persze nem mindig megy, de akkor kérek segítséget, mondjuk telefonon. BP-ből ez teljesen hiányzik,jobb lenne ha ezt ő is megtenné időnként. Talán messzebbre jutna vele. Ő inkább felezőt használ ész nélkül fűnyíróelvszerűen, saját magát sem kímélve.
Kasszandra

ElőzőKövetkező

Vissza: Mi történik és minek kellene történnie Pilisborosjenőn?