Falugondnok Kft.  (Cavinton helyett)

Pilisborosjenői, közéleti információ forrás.

Re: Falugondnok Kft.  (Cavinton helyett)

HozzászólásSzerző: Dictator » pén. jún. 27, 2014 2:21 pm

Ez csak rövid kivonata annak a sok demagóg butaságnak amiket összeolvastam fórum szinten. Annyira nyilvánvaló és egyszerű csúsztatásokkal operálnak egyesek, hogy nincs az a Egészségház ahol még tudnak rajtuk segíteni. Mindenki tudja!

+1

10 milliót loptak el kontra 10 milliós eszközparkot hoztak létre: Most akkor ellopták, vagy befektették? Mert nem olyan mindegy. Tudjuk ez rövid távon nem térülhet meg, pont ez volt a baj és emiatt volt könnyű célpont a Falugondnok kft.
Hosszan nem mennék bele, nem olyan könnyű a helyzet, el kellene indulni, majd meglátjuk mi jön ki belőle.

A forrást elő kell teremteni, el kell végezni a munkát! Meg lesz az eredménye.
Dictator

HozzászólásSzerző: Kasszandra » kedd júl. 01, 2014 3:21 pm

Az ÖPE fórum konkrétan átköltözött egész macicsaládostul a becskepistiponthura. Ugyanaz a demagóg stílus, kicsit maszatolnak, bedobják, szétterítik, konkrétum sehol. ÖPÉn legalább volt Gézabá, aki kicsit alátett nekik. Ez így egészen belterjes, s tulajdonképpen megértem Gézabát, hogy inkább távol marad, mintsem kijárjon állandóan hányni. Lehet, hogy ugyanaz a helyzet BP-nél, mint ÖPÉnél? Program helyett marad ez?
Kasszandra

HozzászólásSzerző: Dictator » szer. júl. 02, 2014 8:57 am

Igen ez már nekem is feltűnt, rendkívül bájos ahogy a Macik odataláltak. Bár szerintem jó ha megmutatják magukat, legalább mindenki láthatja mennyire túlképzettek egy-egy témában. Elég ha csak a Falugondnoknál maradunk, és megfigyeljük micsoda szellemi párbajokat produkálnak egyesek a Brumi propagandára alapozva. Őket az sem fogja meggyőzni, hogy ezeket azóta több oldal terjedelemben cáfolták. Nekik csak az mérvadó ha a Küller mondta vagy "mindenki tudja". Még mindig várják a vizsgálóbizottság eredményét, közben eltelt 2 év és nem értik miért késik a nagy leleplezés. Gondolom hisznek még a Télapóban és a Szakállas Jótündérben. Minek bonyolítani és szembenézni a tényekkel?!

A legnagyobb mosolyt mégis az a személy csalja az arcomra, aki most halkan tűri azt a sok bugyuta vádaskodást ami ellen Ő (állítólag) éveken keresztül lázadt az ÖPE fórumon. Változnak az idők, változnak a barátok és az a kevés nézettség most már fontosabb mint a hangzatos elvek, vagy a közismert tények.
Hosszan nem mennék bele, nem olyan könnyű a helyzet, el kellene indulni, majd meglátjuk mi jön ki belőle.

A forrást elő kell teremteni, el kell végezni a munkát! Meg lesz az eredménye.
Dictator

Előző

Vissza: Mi történik és minek kellene történnie Pilisborosjenőn?