Közösségi autózás

Pilisborosjenői, közéleti információ forrás.

Re: Közösségi autózás

HozzászólásSzerző: haramdikutas » szomb. júl. 26, 2014 11:06 am

Kedves Dictator....én hiába regisztrálok, ha autósok nem regisztrálnak be utakat Borosjenőre....érted. A Volános téma szerintem kapcsolódik a "Mi történik és minek kellene történnie Pilisborosjenőn?" témához, de lehet, hogy tévedek, törölhetem is.
haramdikutas

HozzászólásSzerző: Timi » szomb. júl. 26, 2014 9:29 pm

Kedves Utas!

Én mindkettő oldalon beregisztráltam, de úgy tűnik, csak az Oszkar.com működik rendesen.
Dugóban ülve pont azon szoktam gondolkodni, hogy ha nem minden autóban 1 ember ülne, hanem 4, negyed akkora dugó lenne.

Úgyhogy remélem hamarosan lesz utitársam reggelente.
Timi

HozzászólásSzerző: harmadikutas » hétf. feb. 09, 2015 3:51 pm

Amúgy az éjszakai, 12 órai busz felől érdeklődtem a volánnál...ezt a választ kaptam:
Köszönjük, hogy bejelentésével megkereste társaságunkat, mellyel kapcsolatban az alábbi szíves tájékoztatást adjuk:

Autóbuszjárataink menetrendjét minden esetben az utazási igények előzetes felmérésével és utasszámlálással alakítjuk ki, a rendelkezésre álló kapacitást igyekszünk a járatüzemeltetés gazdaságosságának figyelembevételével, valamint többségi utazóközönségünk érdekeinek megfelelően a legoptimálisabban elosztani.

Az észrevételében leírtakhoz hasonló igénnyel az elmúlt években sem a lakosság, sem az érintett önkormányzatok nem fordultak társaságunkhoz. A rendelkezésre álló adataink szerint egy esetleges későbbi járat rendkívül alacsony kihasználtsággal közlekedne, ezért az említett 840-es számú autóbuszvonalon nem ál módunkban bővíteni szolgáltatásunkat a késő esti időszakban.

Reméljük, hogy a jövőben megelégedéssel veszi igénybe járatainkat.

Köszönjük szíves megértését.

Budapest, 2015. január 19.
harmadikutas

Előző

Vissza: Mi történik és minek kellene történnie Pilisborosjenőn?