Ide fejlődtünk?

Pilisborosjenői, közéleti információ forrás.

Ide fejlődtünk?

HozzászólásSzerző: falusi » vas. feb. 22, 2015 12:47 pm

Ahhoz már lassan hozzászokom, hogy itt nincsenek olyan hirek, amelyeket érdemes megosztani a "tisztelt borosjenői lakosokkal" Na de mégsem, mert meegjött a Hirmondó. Benne a két hónappal ezelőtti hirek. Meg vagyok tisztelve. Okosabb nem lettem a jegyzőnő által fogalmazott dec. 18-án elfogadott határozatok ismertetésévl, hacsak arra nem gondolok hogy szemét ügyben összeölelkeztünk a szomszédunkban lévő Felcsúttal,hogy több lesz a vezetői pótléka a könyvtár vezetőjének,hogy a Családsegitő szolgálat lepukkant, gusztustalan szobáit civilek is használhatják, hogy személyszállitó kisbuszra ácsingózik a nemzetiségi önkormányzat ( megint mennek a pápához? vagy Steinheimbe ?), hogy ha jól olvasom, akkor a malomdűlő nyert, Sáhó úr épitkezhet nyilván a hitelből amit falu vesz fel és mi majd fizethetjük, nem is sorolom... Német nyelvű, a falut szinte nem is érintő cikkek tömege, amelyeket a kb. 10 nemzetiségi közül is csak öten tudnak ezen a nyelven megérteni, fél oldalnyi szégyenletes programajánlat, amiben egyetlen új elem nincs, ugyan ezek az események szinezik kis életünket évek óta, ugyan ezekre nem vagyunk kiváncsiak évek óta, na nem is folytatom. Mert egy cikket még feltétlenül meg kell emlitenem. "Gondolatok az Újév köszöntéshez" by Kovácsné.... Akárhogy nézegetem, ebben egyetlen gondolat sincs. Ez kérem szépen egy beszámoló egy január elején volt eseményről. Átrágtam magam a gyermeteg iráson, abban a hitben, hogy ez tényleg egy ötödikes gyermek fogalmazványa. És ájultam olvasom a szerzőt : Kovácsné.... Nem tudom ki ő, és ezer bocsánat. Nem őt, hanem a lap főszerkesztőjét hibáztatom, hogy egy ilyen silányságnak helyet ad. Avagy azt akarta tudomásunkra hozni, hogy ez a falu népének szinvonala, ez a hangja ? Ide fejlődtünk vissza? Ki kérem magamnak...
falusi

Vissza: Mi történik és minek kellene történnie Pilisborosjenőn?