kérdés

Pilisborosjenői, közéleti információ forrás.

kérdés

HozzászólásSzerző: falusi » hétf. aug. 17, 2015 5:56 pm

Hol van a választáskor beígért "állandó tájékoztatás" ??????
( Úgy tűnik, ez egy halott falu, ahol csak néhány szellem társalog olykor egymással. A többieknek meg kuss )
falusi

Re: kérdés

HozzászólásSzerző: Vendég-Pbj » hétf. aug. 17, 2015 9:36 pm

Vendég-Pbj

Re: kérdés

HozzászólásSzerző: Dictator » szer. aug. 19, 2015 8:55 am

Falusi: Jogos, én már kidühöngtem magamat emiatt az elmúlt fél évben, azóta a képviselőkkel párhuzamosan nyári szünetet tartottam. Általánosságban akkor van nagy kuss amikor semmi, vagy valami rossz történik amit nem szoktak nagydobra verni. Ezt leszámítva a boci boci tarka volt a nyári sláger.

Most már akkor tudjuk miért nem jut idő a falu lakosainak tájékoztatására, a Jegyző asszony szakmailag teljesen leterhelt az állatokkal így a kétlábúakra már nem marad ideje. Szegények ugyan nem tehetnek arról hogy ilyen hülye gazdájuk volt aki mellesleg a jegyzői szabadságharc ellenére majdnem vissza is kapta őket, de sokat elárul (az általam amúgy becsben tartott és gyakran olvasott) hvg.hu hozzáállásáról hogy míg sok egyéb témában kiváló cikkeket tudnak megjelentetni, addig Pilisborosjenőről az elmúlt 4 évben csak ennyire futotta. (Előtte volt az adóról egy cikk, hát ott sem ártott volna részletesebb oknyomozást végezni.) Bele se merek gondolni micsoda szakmai kihívás lehet a Jegyzőnek egyszer ennyi pert kézben tartania, harcolnia a kormányhivatallal miközben zaklatják és fenyegetik szegénykét. Utóbbiakról szívesen látnék bizonyítékokat, mert van egy olyan sejtésem hogy az elmúlt évek alatt kicsit összemosódott a fejében ezen fogalmak objektív jelentéstartalma. Abban biztos vagyok hogy legalább tízszer feljelentették már egymást vica versa, dolgozzanak az ügyvédek ha már a fejlesztési ügyekben úgy sem haladunk semerre. Vagy csak visszafelé.
Hosszan nem mennék bele, nem olyan könnyű a helyzet, el kellene indulni, majd meglátjuk mi jön ki belőle.

A forrást elő kell teremteni, el kell végezni a munkát! Meg lesz az eredménye.
Dictator

Vissza: Mi történik és minek kellene történnie Pilisborosjenőn?