Ki mit tud?

Pilisborosjenői, közéleti információ forrás.

Re: Ki mit tud?

HozzászólásSzerző: Dictator » kedd aug. 30, 2016 12:52 pm

illemről felesleges vitatkozni, ezt otthon beszéld meg a családdal mert csak rájuk tartozik hogy szerinted mit mikor illik vagy sem. Másokat ez egyáltalán nem érdekel. Pláne nem értem a többesszámot hiszen én augusztus huszadikán nem fórumoztam. Senki sem állította hogy ez a téma magasztos vagy ünnepi lenne, egyszerűen hétköznapi ügy amiről nem tilos se nem kötelező beszélni. Azt könnyen elhiszem ha valaki többször arra jár és sokadjára szembesül ezzel a problémával akkor jogosan zavarja ezt jelezheti bármilyen napon, bármelyik napszakban. Nem a lakos a hibás ugyanis azért ha bugyog a …, hanem az akinek a dolga lenne ezt eltakarítani de , az unnepi hangulat dacàra, nem tette meg.

Másfelől vannak olyan emberek akik hét közben dolgoznak és csak hét végén érnek rá privát ügyekben internetezni, ez sokszor egybeeshet valamilyen ünneppel de ebből csak a nagyon korlátolt és buta emberek tudnak ilyen való világos összeesküvés elméleteket gyártani. Neked sikerült, most már tudjuk te mindenki felett állsz és mi csak felnézhetünk rád a mocsárból, amit a haverjaidnak kellett volna eltakarítani. Nem csak illene, hanem mert ez a dolguk.
Hosszan nem mennék bele, nem olyan könnyű a helyzet, el kellene indulni, majd meglátjuk mi jön ki belőle.

A forrást elő kell teremteni, el kell végezni a munkát! Meg lesz az eredménye.
Dictator

HozzászólásSzerző: Vendég » szer. aug. 31, 2016 12:28 am

Mi az, szájmenésed van, okostojás?
Vendég

HozzászólásSzerző: Dictator » szer. aug. 31, 2016 9:30 am

Te kezdtél el személyeskedni, innentől kezdve már hiába sajnáltatod magad. Önmagadnak valamint a fantázia "világodnak" ne itt akarjál emlékművet állítani, van arra elég felesleges hely a Művház parkolóban ahol a többi önjelölt (illemtan) szakértő egója nyugszik a beton alatt.
Hosszan nem mennék bele, nem olyan könnyű a helyzet, el kellene indulni, majd meglátjuk mi jön ki belőle.

Dictator

HozzászólásSzerző: Vendég » csüt. szept. 01, 2016 11:30 am

Lásd előbb!
Vendég

HozzászólásSzerző: Dictator » pén. szept. 02, 2016 7:33 am

Na mi van, lefagyott a rendszer? Mit lássak előbb, azt a együgyű kérdést amit saját magadnak tettél fel? Pont te magyarázol Való Világokról ...

Dictator

HozzászólásSzerző: Vendég » hétf. szept. 05, 2016 11:50 am

Lásd előbb=lásd előbb, gyenge felfogású barátom!
Vendég

HozzászólásSzerző: Dictator » hétf. szept. 05, 2016 1:38 pm

Ha lefagy a rendszer ne magyaràzkodj hanem indítsd újra. Értem hogy mit jelent az abszolút vagy a relatív hivatkozás, de ettől még ha az eredeti hozzászólás értéke az nulla akkor az a sokadik hivatkozás után is nulla marad. Nem az én felfogásommal van a gond, ha te ebből próbálsz erényt kovácsolni
miután túl hamar (f)elsültél a turbómagyar Való Világoddal.

Dictator

HozzászólásSzerző: Pezsgő » hétf. szept. 05, 2016 10:04 pm

Pénteken fontos bejelentést tettek a Hivatalban.
Ki tud róla?
Ki mit tud?

Alanya a jegyző...
Pezsgő

HozzászólásSzerző: Vendég » hétf. szept. 05, 2016 10:32 pm

Diktátor!
A hígagyú, okostojáskodó, piócaként levakarhatatlan kifejezés mond neked valamit?!
Rég találkoztam ilyen tenyérbemászó, okoskodó faszkalappal!
Kopj le amíg szépen mondom!
Vendég

HozzászólásSzerző: Rumba » kedd szept. 06, 2016 1:11 am

Üdv!
Vendég, így illik viselkedni vendégségben? Ejnye.
- - -
Mi az a nagy hír? Talán Sáhó lesz a jegyző? Édes lenne, pont ő írna Küllernek költségvetést.
Rumba

ElőzőKövetkező

Vissza: Mi történik és minek kellene történnie Pilisborosjenőn?